Horse Racing Winner 3D

Horse racing winner 3D
Horse racing winner 3D aplikacja o koniachHorse racing winner 3D gra o koniach na iPhone i iPadHorse racing winner 3D gra o koniach

Darmowy!


Wyścigi i jeszcze raz wyścigi!

Graj teraz

Horse racing winner 3D
Horse racing winner 3D aplikacja o koniachHorse racing winner 3D gra o koniach na iPhone i iPadHorse racing winner 3D gra o koniach

Zbawa dla wszystkich, którzy kochają wyścigi!

Aplikacja jest całkiem prosta, tak jak grafika i funkcje, ale gra się łatwo i przyjemnie. Skupia się głównie na wyścigach i przypomina trochę stare gry wideo, kiedy po prostu naciskasz przycisk i grasz.

Kiedy aplikacja otwiera się, musisz przejść przez długi proces aplikacji, zakładania konta. Nie rozumiem, dlaczego jest to potrzebne. Spędziłam trochę czasu, zamieszczając potrzebne informacje, z trochę denerwującą muzyczką w tle. Praktycznie zrezygnowałam z gry.

Kiedy już stworzysz konto, możesz wybrać konia. Ale dopóki nie wydasz prawdziwych monet, Twój koń nie otrzyma żadnej mocy, prędkości. Śmieszne są konie spośród których możesz wybierać. Możesz kupić na przykład jednorożca, albo tyranozaurusa. Wybrałaś najprostszego konia.

Następnie przechodzisz do wyścigu. Naciskasz przycisk na dole ekranu, w kółko i w kółko, dzięki czemu Twój koń będzie mógł dalej biec, a w międzyczasie Ty przesuwasz konia między liniami.

Mój koń miał w aplikacji niski status i prędkość, więc nie miał szans na wygranie. Ale naciskanie przycisku, jak szybko się tylko da, było całkiem zabawne. Przed wyścigiem miałam możliwość wybrania lepszego konia, przez otrzymanie darmowych monet. Możesz polubić aplikację na Facebooku, napisać recenzję, podzielić się z przyjaciółmi i wiele więcej. Chyba tylko dlatego aplikacja ma tak dużo recenzji w sklepie.

Odpowiadałam też na kilka dziwnych pytań, żeby zarobić monety. Były tam pytania o konie i pytania o historię USA. Kilka udało mi się zgadnąć, ale nie wystarczająco, aby otrzymać lepszego konia.

Ogólnie było ok, ale za długo zajął proces zapisania się, a później nie możesz nic zrobić bez wydania pieniędzy. Horse Racing Winner 3D wygląda jak darmowa aplikacja z reklamami. Jeśli jednak, chcesz tylko wziąć udział w krótkich wyścigach, to polubisz tę grę.

Dodatkowe informacje

OS

iOS 5, iOS 6, iOS4

Platforma

iPad, iPhone

Rozmiar

47.4 MB

Język

Angielski

Nadaje się dla wieku

11+, 4-6, 7-10

Ocena

★★★

Video

Recenzje

\"Na razie nie ma żadnych recenzji, czy chcesz dodać swoją?\"

Bądź pierwszą osobą, która napisze recenzję “Horse Racing Winner 3D”

*