My Horse Farm – Witaj w Trottersville

My horse farm welcome to trotterville horse lovers game
My horse farmMy horse farm - gra o koniach

$9.99


To idealna gra dla dziewczyn, które chcą nauczyć się więcej o pracy na farmie dla koni. Uczysz się jak zarządzać farmą, hodować konie i angażować się w inne, ważne aktywności.

Kup grę

My horse farm welcome to trotterville horse lovers game
My horse farmMy horse farm - gra o koniach

Naucz się prowadzić farmę koni

Możesz zaangażować się w naukę prowadzenia farmy dla koni. W grze opiekujesz się końmi i uczysz się jak jeździć po torach, ścieżkach i torze z przeszkodami. Możesz również wyhodować konia, a także rozwijać swoją farmę przez hodowlę pastwiska i rozwój stajni, aby zapewnić więcej miejsca dla Twoich koni. Później możesz sprzedać swoje konie i kupić nowe, a także inne akcesoria potrzebne na Twojej farmie. Twoim celem jest stworzenie koni światowej klasy i zarządzenie pieniędzmi mądrze.

Gra sprawdza się, jeśli chodzi o aktywności związane z posiadaniem koni i budowaniem farmy, ale zawodzi jeśli chodzi o uczestnictwo w zawodach. Są one ważne jeśli chcesz poprawić reputację swojej farmy, ale ciężko to zrobić, jeśli masz słaby dostęp do nich. Jeśli jesteś zainteresowany tylko w pracy z końmi i zarządzaniem farmy, to gra może być fajna, ale nie jeśli chcesz uczestniczyć w wyścigach.

Dodatkowe informacje

OS

Windows Vista, Windows XP

Rozmiar

820 MB

Język

Angielski

Ocena

★★★

Nadaje się dla wieku

11+, 7-10

Video

Recenzje

\"Na razie nie ma żadnych recenzji, czy chcesz dodać swoją?\"

Bądź pierwszą osobą, która napisze recenzję “My Horse Farm – Witaj w Trottersville”

*