Derby Quest

Derby Quest aplikacja o koniach: stwórz wyścig
Derby quest: aplikacja z wyścigamiDerby quest: gra o koniach na iPadDerby quest: wyhoduj swojego konia

Darmowy!


Przeżyj wyścig Kentucky z całkiem fajną aplikacją!

Graj teraz

Derby Quest aplikacja o koniach: stwórz wyścig
Derby quest: aplikacja z wyścigamiDerby quest: gra o koniach na iPadDerby quest: wyhoduj swojego konia

Stwórz własny wyścig i podziwiaj!

Aplikacja ta pomoże Ci w stworzeniu swojego własnego i uczestnictwa w wyścigu dla koni. Derby Quest pozwala Ci na wybór matki i ojca dla Twojego źrebaka. Każdy ojciec i matka mają swoje zdjęcie i dane, jak na przykład prędkość. Te wykresy były dla mnie trochę trudne do zrozumienia, więc wybierałam po kolorach, które najbardziej mi się podobały. Wybrałam szarą lub białą mamę i brązowego ojca. .

Mogłam wybrać kolor źrebaka, ale zdecydowałam się na losowy wybór. Dostałam uroczą, brązową klacz, dla której wybrałam śmieszne imię. Następnie musisz dostać się do stajni, aby nakarmić swojego nowego przyjaciela. Po nakarmieniu sianem, w grze powiedziano mi, że powinnam dać jej jabłko. Tak zrobiłam, ale ona go nie polubiła. W prawdziwym życiu chyba nie ma konia, który nie lubiłby jabłek.

Dziwne, bo mój koń polubił muffiny z jagodami. Przez myśl by mi nie przeszło, aby dawać takie rzeczy mojemu pupilowi w prawdziwym życiu. Ta część gry jest trochę nudna. Grafika jest przejrzysta, ale zbyt prosta. Konie nie wyglądają na prawdziwe, ze względu na próby uproszczenia grafiki.

Po nakarmieniu, trenowałam mojego konia. Grafika znów zawodzi, ale mimo wszystko fajnie widzieć, jak Twój koń staje się coraz szybszy. Ta część była naprawdę łatwa. Naciskasz przycisk, kiedy ikonka z koniem przechodzi w zielony color w menu na dole ekranu.

W wyścigach możesz spowodować, że Twój koń będzie poruszał się szybciej. Możesz skręcać w prawo i lewo, a także widzieć różne ujęcia kamery. Wygląda jak prawdziwy wyścig, razem z bramkami, wiwatującym tłumem i dużym torem wyścigowym. Możesz także wybrać strój dżokeja.

Mimo wszystko gra jest całkiem w porządku. Hodujesz swojego konia i możesz wybrać dla niego jedzenie, ale nie masz zbyt dużo do pracy, kiedy czekasz, aż będzie on gotowy do wyścigów. Chciałabym, aby konie były bardziej realistyczne i miały więcej funkcji, jak szczotkowanie czy czyszczenie kopyt. Ale podobało się, że wyścigi wyglądały całkiem realistycznie.

Dodatkowe informacje

OS

iOS 5, iOS 6, iOS4

Platforma

iPad, iPhone

Język

Angielski

Koszt

Darmowe

Nadaje się dla wieku

11+, 4-6, 7-10

Ocena

★★★

Video

Recenzje

\"Na razie nie ma żadnych recenzji, czy chcesz dodać swoją?\"

Bądź pierwszą osobą, która napisze recenzję “Derby Quest”

*