My Horse

2.00 out of 5
(1 player review)
My Horse, aplikacja o koniach dostępna w sklepie
My Horse, pokaz skokówMy Horse, aplikacja o koniach dostępna w sklepie na iPhoneMy Horse, aplikacja o koniach dostępna w sklepie na iPad

Darmowy!


Jeśli Twoi rodzice nie chcą Ci kupić konia, My Horse na iPada lub iPhona jest dla Ciebie!

Graj teraz

My Horse, aplikacja o koniach dostępna w sklepie
My Horse, pokaz skokówMy Horse, aplikacja o koniach dostępna w sklepie na iPhoneMy Horse, aplikacja o koniach dostępna w sklepie na iPad

Naprawdę dobra gra o koniach na iPad i iPhone

Jeśli jesteś zdesperowana, aby posiadać własnego konia, My Horse jest najlepszym rozwiązaniem! Dan - stajenny, przedstawia Ci pięknego konia, który nazywa się Beauty. Oprowadza Cię po całej aplikacji i mówi, jak zająć się koniem. Najpierw daje Ci dziennik opieki nad Beauty. Kiedy raz nauczysz się wszystkiego, możesz opiekować się koniem sama.

Dan pomaga Ci przygotować jedzenie dla Beauty. Zazwyczaj karmię konia darmowym jedzenie, a naprawdę zabawnie wygląda przygotowywanie wszystkiego w niebieskim wiaderku. Podoba mi się to, że gra jest bardzo łatwa w użyciu. Możesz szczotkować, myć, jeździć i ścigać się na swoim koniu. Jest nawet specjalna gra na padoku, a także możesz zmienić twarz jeźdźca tak, aby wyglądał jak Ty.

Mocną stroną My Horse są dobrze dopracowane detale. Grafika jest przejrzysta i realistyczna. Kiedy jesteś z Beauty na zewnątrz słyszysz śpiew ptaków. Twój koń porusza się bardzo naturalnie, razem z grzywą i ogonem. Słyszysz, jak Twój koń stuka podkowami o podłoże. A jeszcze zabawniejszy dźwięk jest wtedy, kiedy karmisz konia.

Jedynym słabym punktem w grze są wyścigi. Naprawdę podobało mi się, że mogę wyszkolić konia do skoków i innych wyzwań. Naprawdę łatwo jest skakać używając klawiszy w różnych kolorach na dole ekranu. Kiedy jesteś na niebieskim obszarze, naciskasz przycisk. Ale kiedy nadchodzi czas na zawody, możesz wykonać tylko kilka skoków, a następnie nie widzisz końca zawodów. Musisz odczekać 30 minut na swój rezultat. Zakładam, że aplikacja nie ma wystarczająco dużo pamięci, tak jak na przykład w Star Stable, gdzie wyścigi są naprawdę dobrze zrobione.

Poza tym, mama wyraźnie ostrzegła mnie przed aplikacją. Syn jej przyjaciółki wydał na tę grę ponad 200 dolarów! A kiedy aplikacja została usunięta, inna dziewczynka nie mogła przestać płakać. Więc, byłam bardzo ostrożna i czekałam cierpliwie, zamiast kupowałam ekstra monety.

Możesz także nosić urocze ubrania na przejażdżki, a także inne, kiedy trenujesz konie. Możesz także fotografować swojego konia, używając różnych opcji kamery. Możesz podzielić się tymi zdjęciami ze swoimi przyjaciółmi przez e-mail, Facebooka czy Twittera. Możesz też zaprosić przyjaciół do wspólnej gry.

Nawet z brakami w wyścigach, ciągle uwielbiam tę grę. Myślę, że jest to idealna gra na Iphone i Ipad. Jest bardzo realistyczna z wieloma funkcjami.

Dodatkowe informacje

OS

iOS 5, iOS 6

Platforma

iPad, iPhone

Rozmiar

92.3 MB

Język

Angielski, Chiński, Francuski, Japoński, Niemiecki, Portugalski, Szwedzki, Włoski

Nadaje się dla wieku

11+, 7-10

Ocena

★★★★

Video

2.00 out of 5

1 recenzja dla My Horse

  1. 2 out of 5

    :

    Ta gra jest słaba!

Dodaj recenzję

Dodaj recenzję

*