My Little Pony: Friendship is Magic

5.00 out of 5
(1 player review)
My little pony - aplikacja z programu telewizyjnego
My little pony - gra oparta na serialu dla dzieciMy little pony - gra na iPad i iPhoneMy little pony - gra

Darmowy!


Jeśli kochasz program telewizyjny, ta aplikacja, z piękną grafiką i grami na pewno Cię nie zawiedzie!

Graj teraz

My little pony - aplikacja z programu telewizyjnego
My little pony - gra oparta na serialu dla dzieciMy little pony - gra na iPad i iPhoneMy little pony - gra

Prosta gra z kucykami, która Cię nie zawiedzie

Tak jak program telewizyjny, aplikacja nawiązuje do historii My Little Pony. Dwie siostry rządziły ziemią Equestria, ale siostra nocy zaczęła być zazdrosna o siostrę dnia i słońca. Próbowała zniszczyć słońce, ale została zablokowana przez blask księżyca. Po wiekach więzienia, ucieka ona i próbuje zająć całe Ponyville.

W tej grze o kucykach, twoje ulubione postaci są gotowe na zatrzymanie Nightmare Moon, zaczynając z głównym charakterem serii - Twilight Sparklei jej pomocnikiem Spike. Piękna kraina Ponyville znajduje się na Twoim telefonie.

Twoim pierwszym zadaniem jest umieszczenie wiatraka w Ponyville. Tak jak w serialu, Spike ma zawsze dobrą radę dla Ciebie. Możesz łatwo zdobyć monety przez potrząsanie drzew, ponieważ naprawdę potrzebujesz ich dużo, aby grać.

Łatwo możesz też kupić monety i klejnoty, aby Twoja gra stała się jeszcze bardziej ekscytująca i jeśli chcesz wydać w niej więcej. Jeśli chcesz zrobić konkretne zadania i ukończyć je z sukcesem, na przykład: upiec chleb, będzie to szybsze z dodatkowymi monetami.

Gra ta jest bardzo łatwa nawet dla młodszych graczy, ale może też dostarczyć więcej rozrywki starszym graczom. Posiada mocno zarysowaną historię i dużo zadań, gdzie tworzysz Ponyville. Szczególnie polecana dla miłośników telewizyjnego show i dla każdego, kto kocha konie. Ma bardzo ładną grafikę i to gra, która nigdy się nie kończy.

Dodatkowe informacje

OS

iOS 5, iOS 6

Platforma

Android, iPad, iPhone

Koszt

Darmowe

Nadaje się dla wieku

11+, 4-6, 7-10

Rozmiar

40 MB

Język

Angielski

Ocena

★★★★

Video

5.00 out of 5

1 recenzja dla My Little Pony: Friendship is Magic

  1. 5 out of 5

    :

    Jedna z najlepszych gier w jakie grałam na systemie android.Kucyki są kolorowe,tak jak ich świat.Szafiry i monety szybko się zarabia.Dodatkową przyjemnością w grze jest dostęp do ciekawych gier takich jak Equestria Girls Dance,Bounce Ball,Picking Apple’s,Stars i Mine.Wszystkim gorąco polecam tą grę. 🙂

Dodaj recenzję

Dodaj recenzję

*