Horse Frenzy

Horse Frenzy gra o koniach na iPad, iPod i Android
Horse FrenzyHorse Frenzy graHorse Frenzy wyścigi dla koni

Darmowy!


To gra dla Ciebie, jeśli uwielbiasz wyścigi!

Graj teraz

Horse Frenzy gra o koniach na iPad, iPod i Android
Horse FrenzyHorse Frenzy graHorse Frenzy wyścigi dla koni

Zabawa & darmowe konie z masą denerwujących reklam

Ta gra to prawdziwa darmowa aplikacja. Reklamy są wszędzie, i każda wolna przestrzeń zachęca do kupna ekstra monet czy różnych koni w śmiesznych ubraniach.

Mimo wszystko, to jednak ciągle masa zabawy. Twoje konie ścigają się z innymi, noszą śmieszne akcesoria, jak ozdoby do grzywy z piór. To nie tylko gra stylizowana na angielskie wyścigi, gdzie Twój koń przeskakuje przez przeszkody. W aplikacji tej możesz przesuwać piłką palcami, jak w grze Skee Ball czy odwiedzić park.

Skee Ball jest moją ulubioną gierką. W tej wersji, im lepiej przesuniesz piłkę, tym szybciej biegnie Twój koń. Możesz także otrzymać za to ekstra punkty.

Możesz nakarmić swojego konia łakociami jak jabłka i marchewki, ale nie widzisz jak rzeczywiście je zjada. Aplikacja ta jest bardzo prosta. Jedynym ruchem są wyścigi. Nie podobało mi się, że kiedy kliknęłam opcje dla darmowej aplikacji, zostałam wysłana do sklepu online. Poza tym, jeśli startowałaś kilka razy, musisz często poczekać. Może to zająć nawet 45 minut, aby odzyskać energię.

Mimo wszystko, aplikacja jest śmieszna. Młodsze dzieci mogą w nią grać bez problemu, ponieważ nie ma tak dużo skomplikowanych funkcji. Poza tym przesuwanie piłki jest łatwe do odgadnięcia. Jednak wszystkie reklamy są naprawdę denerwujące. Jeśli lubisz wyścigi, to ta gra jest warta Twojego czasu.

Dodatkowe informacje

OS

iOS 5, iOS 6, iOS3, iOS4

Platforma

Android, iPad, iPhone

Rozmiar

18.1 MB

Język

Angielski

Koszt

Darmowe

Nadaje się dla wieku

11+, 4-6, 7-10

Ocena

★★★

Video

Recenzje

\"Na razie nie ma żadnych recenzji, czy chcesz dodać swoją?\"

Bądź pierwszą osobą, która napisze recenzję “Horse Frenzy”

*