A Virtual Horse

4.25 out of 5
(4 player reviews)
A Virtual Horse - Gra o Koniach
A Virtual horse - gra na przeglądarkęA Virtual Horse - gra o koniachA Virtual Horse - Kucyk z gry

Darmowy!


A Virtual Horse jest kompleksową grą, która rozwija umiejętności graczy w hodowli koni, zawodach i zaangażowanie w codziennie aktywności na ranczu i inne.

Gra teraz

A Virtual Horse - Gra o Koniach
A Virtual horse - gra na przeglądarkęA Virtual Horse - gra o koniachA Virtual Horse - Kucyk z gry

Ekscytująca gra o koniach w wirtualnym mieście

A Virtual Horse to gra online, która zawiera konie, wirtualne miasto i inne elementy w środowisku odpowiednim dla każdego wieku. Gracze moją mieć różne cele w grze i różne możliwości ich osiągania. Mogą zbudować ranczo dla swojego konia, malować wirtualne konie, grać w gry o koniach, uczyć się genetyki koni, trenować konia. Niektórzy chcą rozwinąć swoje zdolności, a niektórzy chcą mieć najlepszego wirtualne konie i prowadzić konwersacje online ze swoimi przyjaciółmi.

Gra ma dwa rodzaje koni, które mogą być hodowane i mogą brać udział w wyścigach. Regularnych koni jest ponad 100 i podzielone są na trzy kategorie: regularne, kucyki i własne. Magiczne konie nie są rasami, ale związane są z magicznymi, mitologicznymi końmi jak jednorożce, pegazy czy wymyślone jak skrzydlata zebra albo kucyk pegaz. Ważną cechą każdej rasy jest maść i gracze sami uczą się jak wygenerować kolor, jaki chcą, aby ich koń miał. Głównie przez naukę genetyki i maści rodziców konia.

Kiedy zaczynasz grę, gracz ma jednego konia, uprzęż, karmę i 15 tysięcy monet oraz zero doświadczenia. Jest się na poziomie 1. Celem jest uzyskanie jak największego poziomu przez uczestnictwo w tak wielu pokazach jak to możliwe. 15 punktów doświadczenia dostaje się za każdy pokaz. Wyższy poziom wymaga 1000 punktów doświadczenia. Punkty doświadczenia mogą być także zdobyte przez pracę w stajni jako pomoc, albo jako weterynarz.

Gra dostarcza wielu ścieżek rozwoju zainteresować poszczególnych graczy. Jedną z nich jest budowa własnego rancza przez rozbudowę budynków, zbieranie materiałów, kreowanie pracy na ranczu i zatrudnianie innych graczy. Kolejną ścieżką jest zostanie producentem i wyrób uprzęży dla koni, które mogą być sprzedane na targu. Gracz może także zostać jeźdźcem uczestniczącym w wyścigach i pokazach. W końcu, gracz może wejść do pokoju z czatem, pisać bloga i odgrywać role z innymi graczami.

Jest tak wiele różnych aktywności, która dostarcza ta gra, że rozrywka zapewniona jest z pewnością na wiele godzin.

Dodatkowe informacje

Platforma

Gra na przeglądarkę

Nadaje się dla wieku

11+, 4-6, 7-10

Język

Angielski, Hiszpański, Rumuński

Koszt

Darmowe

Ocena

★★★

4.25 out of 5

4 recenzje dla A Virtual Horse

Dodaj recenzję

 1. 2 out of 5

  :

  głupie to, nie da się na nim :jeździć ,trenować,rozmnażać wypuszczać na padok itp tylko da się karmić poić i czyścić HELP

 2. 5 out of 5

  :

  Bardzo fajna gra.Tylko że mam pytanie.Czy można mieć tu więcej niż 1 konia?Bardzo bym prosiła o nie zwłoczną odpowiedz. 🙂

 3. 5 out of 5

  :

  fajna ta gra

 4. 5 out of 5

  :

  bardzo dobra

Dodaj recenzję

Dodaj recenzję

*