Riding Academy 1

Riding Academy 1
Riding Academy gra o koniachRiding Academy gra o koniach

$6.99


Dziewczyny zainteresowane, aby dowiedzieć się jak wygląda uczęszczanie do szkoły jeździeckiej za granicą i jak wygląda trenowanie, uznają tę grę zarówno za ekscytującą jak i edukacyjną.

Kup grę

Riding Academy 1
Riding Academy gra o koniachRiding Academy gra o koniach

Gra toczy się w szkole jeździeckiej, gdzie trenujesz swojego konia

Paige to centralna postać gry, która wygrała stypendium w szkole jeździeckiej, gdzie uczniowie uczą się o ogólnych zasadach jeździectwa, opieki nad końmi, różnymch technik jazd np. skoki, ujeżdżanie, jazda westernowa. Jako gracz w tej grze, jesteś Paige i uczysz się jak opiekować się swoim koniem oraz poznajesz innych studentów, którzy również kochają konie. Niektórzy uczniowie są pomocni, ale niektórzy nie są tak mili i musisz nauczyć się w grze jak radzić sobie z zazdrością ludzi. Masz także możliwość grać w różne mini-gry w grze i brać udział w różnych zawodach.

Zaczęcie gry jest trochę trudne. Gra zaczyna się na początku roku szkolnego, dlatego musisz dowiedzieć się równocześnie wszystkiego co najważniejsze o szkole jeździeckiej. Musisz także dowiedzieć się niektórych rzeczy na własną rękę, aby zorientować się o co chodzi w całej grze. Grę pobierasz ze strony internetowej i otrzymujesz instrukcję zapisaną jaki plik PDF, gdzie dowiadujesz się jak używać kontrolek w grze. To gra dla dziewczyn, które lubią grać same i nie potrzebują towarzystwa, aby cieszyć się grą.

Dodatkowe informacje

OS

Windows 7, Windows Vista, Windows XP

Rozmiar

1.5 GB

Język

Angielski

Ocena

★★★

Nadaje się dla wieku

11+

Video

Recenzje

\"Na razie nie ma żadnych recenzji, czy chcesz dodać swoją?\"

Bądź pierwszą osobą, która napisze recenzję “Riding Academy 1”

*