My Horse and Me 2 (Riding for Gold)

My Horse & Me 2
Opiekuj się koniem w grzeMy Horse and me 2 - Gra o koniach onlineMy Horse and me 2 - Gra o koniach PS2

$19.99


Gra ta dostarcza kompletne doświadczenie jeździeckie w bardzo realistycznej grafice z prawdziwymi animacjami, które wytwarzają silną więź pomiędzy graczem a jego koniem.

Kup grę

My Horse & Me 2
Opiekuj się koniem w grzeMy Horse and me 2 - Gra o koniach onlineMy Horse and me 2 - Gra o koniach PS2

Jeździeckie doświadczenie w realistycznej grafice

My Horse and Me 2 (USA) albo My Horse and Me: Riding for Gold, w Wielkiej Brytanii to gra dla kogoś, kto poszukuje prawdziwego doświadczenia jazdy konnej z jednoczesną symulacją koni i ludzi. Gra posiada fascynującą historię, która całkowicie pochłania uwagę graczy, którzy kochają konie. Możesz stworzyć prawdziwą więź ze swoim koniem, przez szczotkowanie konia i opiekowanie się nim. Możesz go karmić, koń może się położyć, a Ty możesz zająć się kolejnymi aktywnościami związanymi z opieką nad nim. Możesz sprawdzić swojego konia u weterynarza. Im silniejsza jest więź, tym większe są szanse na osiągnięcie szczytowej formy.

Gracze mogą także trenować konia do zawodów i brać w nich udział dookoła świata. Zawody mogą być przełajowe, w ujeżdżalnia i inne. Możesz także jeździć na swoim koniu dla rozrywki i przyjemności. Możesz dostosować wygląd swojego konia, jego maść i inne cechy. Gracze mogą także dostosować specjalne wyposażenie jeździeckie, akcesoria i wygląd.

Dodatkowe informacje

Język

Angielski

Ocena

★★

Koszt

Płatne

Nadaje się dla wieku

11+, 7-10

Video

Recenzje

\"Na razie nie ma żadnych recenzji, czy chcesz dodać swoją?\"

Bądź pierwszą osobą, która napisze recenzję “My Horse and Me 2 (Riding for Gold)”

*