Let’s Ride Champions Collection

Let's ride - Champions Collection - Gra o koniach
Let's ride - Champions collectionLet's ride - Champions collection: Wyścig i gwiazda jeździectwa

$49.99


To ekscytująca i wymagająca gra szczególnie dla młodych dziewcząt, które chcą wzmocnić swoje jeździeckie umiejętności i mieć szansę na wejście do świata sławnych wydarzeń jeździeckich.

Kup teraz

Let's ride - Champions Collection - Gra o koniach
Let's ride - Champions collectionLet's ride - Champions collection: Wyścig i gwiazda jeździectwa

Wyzwania Ośrodka Jeździeckiego dla Dziewczyn-Jeźdźców

Ta gra składa się z dwóch ekscytujących gier: Equestriad i Riding Star. W tych grach znajdują się stajnie dla czterech koni, które tam żyją. Możesz opiekować się nimi i budować swoje umiejętności jeździeckie. Następnie możesz uczestniczyć w różnego rodzaju wydarzeniach jeździeckich. Jednym z nich są trzydniowe wyścigi, do których możesz wybrać jednego z ośmiu różnych koni.

Znajduje się tam pięć poziomów trudności, spośród których możesz wybrać ten, w którym czujesz się mistrzem. Możesz także wybrać czy chcesz brać udział w ujeżdżaniu, pokazie skoków czy wyścigach przełajowych. Otrzymasz za to odpowiednie punkt i opinię ekspertów, co wygląda prawie jak prawdziwe zawody.

W grze “Riding Star” znajduje się popularny wyścig, który jest też bardzo trudny. Wymaga od Ciebie wzięcia udziału w wyścigu z dwudziestoma najlepszymi jeźdźcami na świecie i zakwalifikować się do zawodów w Ośrodku Jeździeckim w Sydney. Aby gra była jeszcze bardziej ekscytująca, możesz grać równocześnie z czterema innymi graczami na tym samym komputerze.

Mimo, że gra jest bardzo ekscytująca na początku, zabawa zaczyna opadać po mniej więcej dwóch dniach grania w grę “Riding Star”. Wszystkie aktywności zaczynają być powtarzalne. Szybko uczysz się i odblokowujesz wszystko w grze. Narracja także zaczyna być powtarzalna w pewnym momencie. Grafika jest bardzo dobra, niemalże rzeczywista, co może być atrakcyjne dla tych, którzy nie znudzili się aktywnościami w grze.

Dodatkowe informacje

OS

PC

Rozmiar

830 MB

Koszt

Płatne

Język

Angielski

Nadaje się dla wieku

11+, 7-10

Ocena

★★★

Video

Recenzje

\"Na razie nie ma żadnych recenzji, czy chcesz dodać swoją?\"

Bądź pierwszą osobą, która napisze recenzję “Let’s Ride Champions Collection”

*