Gry o jeździe konnej

Gry o jeździe konnej dają wszystkim szansę na spróbowanie jazdy. Nieważne czy wybierzesz grę na CD czy możesz grać na swoim przenośnym urządzeniu medialnym, gry o jeździe konnej zadowolą wszystkich, w każdym wieku. Od nauki, jak opiekować się farmą, po jazdę przez lasy i wieś, gry te dopasowane są do wieku. Doświadczenia w grze zbliżają nas do innych miłośników koni, przez co gra staje się jeszcze bardziej ekscytująca. Zaawansowane poziomi i trudność pozwoli rozwijać graczom umiejętności opieki, treningiem, jazdą i pokazów swoich koni.

Wyświetlanie wszystkich 7 wyników

 • Star stable - gra o koniach online

  Star Stable

  Oceniony 4.74 na 5.
  Darmowy!

  Jak na razie najlepsza gra o koniach online na PC i Mac. Super piękna grafika, świetna historia i masa przygód. Zakochasz się w tej grze! • Derby Quest aplikacja o koniach: stwórz wyścig

  Derby Quest

  Darmowy!


  Przeżyj wyścig Kentucky z całkiem fajną aplikacją!


 • My Horse, aplikacja o koniach dostępna w sklepie

  My Horse

  Oceniony 2.00 na 5.
  Darmowy!


  Jeśli Twoi rodzice nie chcą Ci kupić konia, My Horse na iPada lub iPhona jest dla Ciebie!


 • My horse farm welcome to trotterville horse lovers game

  My Horse Farm – Witaj w Trottersville

  $9.99


  To idealna gra dla dziewczyn, które chcą nauczyć się więcej o pracy na farmie dla koni. Uczysz się jak zarządzać farmą, hodować konie i angażować się w inne, ważne aktywności.


 • Riding Academy 1

  Riding Academy 1

  $6.99


  Dziewczyny zainteresowane, aby dowiedzieć się jak wygląda uczęszczanie do szkoły jeździeckiej za granicą i jak wygląda trenowanie, uznają tę grę zarówno za ekscytującą jak i edukacyjną.


 • My Horse & Me 2

  My Horse and Me 2 (Riding for Gold)

  $19.99


  Gra ta dostarcza kompletne doświadczenie jeździeckie w bardzo realistycznej grafice z prawdziwymi animacjami, które wytwarzają silną więź pomiędzy graczem a jego koniem. • Let's ride - Champions Collection - Gra o koniach

  Let’s Ride Champions Collection

  $49.99


  To ekscytująca i wymagająca gra szczególnie dla młodych dziewcząt, które chcą wzmocnić swoje jeździeckie umiejętności i mieć szansę na wejście do świata sławnych wydarzeń jeździeckich.