Gry o opiece nad końmi

Opieka nad prawdziwymi końmi jest ogromną odpowiedzialnością, która pochłania masę pracy, pieniędzy i czasu. Dla młodszych dziewczyn, które może nie są gotowe na zakup własnego konia gry o opiece nad końmi są idealną alternatywą. Wirtualny świat wydaje się całkiem prawdziwy i przynosi wiele szans do nauki, jak opiekować się koniem. Od podstaw w karmieniu, szczotkowaniu, do technicznych zdolności, jak trening i zawody, gry o opiece nad końmi mogą być znalezione na prawie każdej platformie.

Wyświetlanie wszystkich 5 wyników

 • Star stable - gra o koniach online

  Star Stable

  Oceniony 4.74 na 5.
  Darmowy!

  Jak na razie najlepsza gra o koniach online na PC i Mac. Super piękna grafika, świetna historia i masa przygód. Zakochasz się w tej grze! • My Horse, aplikacja o koniach dostępna w sklepie

  My Horse

  Oceniony 2.00 na 5.
  Darmowy!


  Jeśli Twoi rodzice nie chcą Ci kupić konia, My Horse na iPada lub iPhona jest dla Ciebie!


 • Horse Frenzy gra o koniach na iPad, iPod i Android

  Horse Frenzy

  Darmowy!


  To gra dla Ciebie, jeśli uwielbiasz wyścigi!


 • Riding Academy 1

  Riding Academy 1

  $6.99


  Dziewczyny zainteresowane, aby dowiedzieć się jak wygląda uczęszczanie do szkoły jeździeckiej za granicą i jak wygląda trenowanie, uznają tę grę zarówno za ekscytującą jak i edukacyjną.


 • My Horse & Me 2

  My Horse and Me 2 (Riding for Gold)

  $19.99


  Gra ta dostarcza kompletne doświadczenie jeździeckie w bardzo realistycznej grafice z prawdziwymi animacjami, które wytwarzają silną więź pomiędzy graczem a jego koniem.