Gry o ujeżdżaniu

Jeśli kochasz konie, gry o ujeżdżaniu dostarczą Ci odpowiednią ilość rozrywki. Zaangażuj się w hodowlę, trening i pokazywanie swojego konia w najlepszym wyposażeniu. Gry o ujeżdżaniu koni zabiorą Cię do świata współzawodnictwa, który pozwoli Ci się poczuć dreszczyk emocji, które obecne są w sportowych wydarzeniach. Od przygód wokół stajni, po specjalne metody szczotkowania i trenowania konia, gry o ujeżdżaniu są pełne zabawy i wyzwań jednocześnie.

Wyświetlanie wszystkich 3 wyników

 • Riding Academy 1

  Riding Academy 1

  $6.99


  Dziewczyny zainteresowane, aby dowiedzieć się jak wygląda uczęszczanie do szkoły jeździeckiej za granicą i jak wygląda trenowanie, uznają tę grę zarówno za ekscytującą jak i edukacyjną. • My Horse & Me 2

  My Horse and Me 2 (Riding for Gold)

  $19.99


  Gra ta dostarcza kompletne doświadczenie jeździeckie w bardzo realistycznej grafice z prawdziwymi animacjami, które wytwarzają silną więź pomiędzy graczem a jego koniem.


 • Let's ride - Champions Collection - Gra o koniach

  Let’s Ride Champions Collection

  $49.99


  To ekscytująca i wymagająca gra szczególnie dla młodych dziewcząt, które chcą wzmocnić swoje jeździeckie umiejętności i mieć szansę na wejście do świata sławnych wydarzeń jeździeckich.